סיפורי הצלחה

יפית וקובי, רמת השרון
האמת שמאוד חששתי להירשם לאתרי הכרויות, זה תמיד היה נראה לי פאדיחה אבל לאחר שנתיים של דייטים משעממים שלא המשיכו לשום מקום החלטתי לנסות ונרשמתי אליכם. לאחר מספר פניות הכרתי את קובי ויצאנו יחד. קשה להסביר אבל כבר בהתחלה הרגשתי שזה שונה ובאמת לא טעיתי: לאחר חודשיים עברנו לגור יחד, לאחר חמישה חודשים הוא ביקש את ידי בטיול רומנטי לצרפת ומאז אנחנו יחד...רציתי לשתף אתכם ולמסור תודה ענקית משנינו.
שלומי וליאת, רחובות
זה היה מאוד מיוחד, הכרנו בשבועות ושנינו הגענו בלבן לדייט. מאותו ערב לא נפרדנו ושלושה חודשים לאחר מכן כבר עברנו לגור ביחד. שנה לאחר הפגישה הראשונה התחתנו וכל זאת לא היה קורה בלעדיכם.
דודי ומור, רמת גן
נפגשנו לפני קצת יותר מחצי שנה ודרך האתר שלכם בחודש מאי הקרוב אנחנו מתחתנים.
שי ומורן, תל אביב
האמת שאני טיפוס ביישן ולא יוצא לי להכיר הרבה בחורות חדשות במקום העבודה או בבילויים עם החברים. באתר היו בחורות מאוד מושכות ומעניינות והיה לי הרבה יותר קל להתחיל שיחה דרך האתר מאשר בחיים. הכרתי את מורן והיא כבשה את ליבי כבר בדקות הראשונות. היום אני בטוח שהיא הבחורה של חיי. תודה לצוות האתר. חייב לכם המון ומקווה לעדכן כשתהיה חתונה. תמשיכו להכיר ולזווג בין אנשים.
אסף ורונית, פתח תקווה
רציתי לשתף אתכם בסיפור ההכרות שלנו מכיוון שאני חושב שיש לכם חלק גדול בו ובזכותכם הכרתי את ארוסתי רונית. זה היה ביום חמישי בערב, חזרתי מהעבודה, התקלחתי, אכלתי והתיישבתי מול המחשב כאשר אני פותח את האתר שלכם לבדוק הודעות חדשות. קיבלתי הודעה חדשה מבחורה בשם רונית שבמקרה גם הייתה אונליין. התחלנו להתכתב ולאחר מספר דקות עברנו לדבר בטלפון. זאת הייתה שיחה שארכה מעל כשלוש שעות. קבענו להיפגש יום למחרת והמפגש עלה על כל הציפיות. יום לאחר מכן קבענו ללכת לים יחד ומאז זאת אשה שאני רואה מולי כל לילה..... תודה גדולה וחמה מכל הלב.