מאת : משה לפידות
תאריך : 26.02.2011

אתר הכרויות והטיפים להצלחה – כך תמצאו את החצי השני

כל מי שרגלו דורכת בשטח אתר הכרויות חש לפעמים מסוחרר מהמבחר ומהשפע, ואכן – בתוך אתר הכרויות ממוצע עוברים מאות ואלפי גולשים ביום, נרשמים עשרות גולשים חדשים, וכל אלה פוטנציאלים נהדרים להיות בני הזוג הבאים שלכם (שלא לדבר על החצי השני של שארית חייכם). להלן הטיפים המוצלחים ביותר שנאספו על ידי מי שמצאו את אהבתם דרך אתר הכרויות, והתכנסו לספר לכם איך תוכלו גם אתם להיכנס לסטטיסטיקה המנצחת:

אתר הכרויות – עשה

1. צור כרטיס אישי איכותי וטוב. היה מוכן להשקיע בו את הזמן הנדרש, על מנת להציג את עצמך בצורה הטובה ביותר, הממוקדת והנעימה, זו שתעשה לצד השני הרבה מאוד חשק להכיר אותך מעבר לכרטיס.

2. קח יוזמה – הסטטיסטיקות מראות, כי מרבית הפניות המתבצעות דרך אתר הכרויות הן של גברים לנשים. אסור להתקבע בחשיבה הזו, ואם את אישה - אין שום סיבה שלא תפני לגבר שמצא חן בעיניך בעת חיפוש באתר.

3. חפשו נכון – כל אתר חיפוש מציע מנוע חיפוש איכותי ויעיל לחיפוש בין כל שפע הכרטיסים והנוכחים באתר. עשו שימוש נכון באפשרויות החיפוש והגדירו היטב את הפרמטרים שלכם (דתי? מעשן? שומר כשרות? שמאלני?)

4. צרו פניות נעימות – אם שוטטתם בין כרטיסים בתוך אתר הכרויות ומצאתם מישהו או מישהי מעניין (או מעניינת), פנו בצורה נעימה – אל תשלחו את מספר הטלפון בלבד וחכו שיתקשרו – זה לא יקרה. עברו על הכרטיס של הצד השני, מצאו פרט מעניין והשתמשו בו בפניה – הראו לצד השני שהשקעתם וקראתם, זה ייתן לכם הרבה נקודות זכות.

אתר הכרויות – אל תעשה1. היזהר מציניות – רבים מנסים להתחכם ולכתוב בכרטיסי אתר הכרויות משפטים ציניים ומלאי הומור (שאינו חיובי). היזהרו. אין "טרן-אוף" גדול יותר מאדם שמשדר "מה אני עושה פה בכלל". מה, באמת ?

2. אל תתקבעו. אנשים רבים נרשמים אל אתר הכרויות כשהם יודעים בדיוק מה הם מחפשים בבני הזוג הפוטנציאלים שלהם – איך הם צריכים להיראות, מה הם צריכים לאהוב ואיך יקראו לילדים שלכם. עזבו, זה לא ילך ככה. אל תחששו לנסות, לחוות, ואם מישהו פנה אליכם והוא נשמע מקסים ואיכותי – אל תפסלו אותו, כי הוא אוהב מוסיקה שונה משלכן או שחלילה, הוא נמוך יותר משקיוויתן. תנו צ'אנס.

3. ומצד שני, אל תחיו בתחושה ש"תמיד יהיה עוד מישהו". זו אחת הבעיות המרכזיות של אתר הכרויות שהשפע שבו מבלבל. אם מצאתם מישהו שנעים לכם איתו או איתה – מצוין. אל תמשיכו להיכנס ולבדוק "מי עוד חדש באתר" (מה גם שהצד השני עשוי לראות את זה ולהיעלב קשות).

4. וגם אל תבזבזו זמן רב מדי בשיחות היכרות וטלפונים. ישנם מי שאוהבים מדי את פלטפורמת אתר הכרויות ומעמיקים את הקשרים דרכו, מבלי להעביר אותם אל העולם האמיתי של הדייט. קשרים כאלה לא מתקדמים לשום מקום ואם אתם רציניים בחיפוש – זה הזמן לקחת אוויר ואומץ.