מאת : משה לפידות
תאריך : 26.02.2011

הכרויות לנשים בלבד – הכניסה לגברים אסורה

סצנת ההיכרויות לנשים בישראל מרימה בשנים האחרונות את ראשה בגאווה, ורבות הן המצהירות על עצמן כנמשכות לנשים בלבד, ומחפשות את האישה שלהן לחיים משותפים יחד. והאמת, שהיום בעולם שבו משפחות חד מיניות הן דבר שבשגרה, וילדים רבים יודעים לומר שיש להם אמא ו..אמא, הרי שגם החברה הישראלית מקבלת את הסצנה הנשית בצורה פתוחה וקלה הרבה יותר.

הכרויות לנשים – היכן תוכלי למצוא את החצי השני ?

היכרויות חד מיניות מתרחשות באופן דומה לסצנת הכרויות ההטרוסקסואליות המוכרת, כי אם בניגוד לזוגות של גבר ואישה שבו קל יותר להתחיל עם הצד השני, הפעם, כדי לבדוק האם גם היא נמשכת לנשים כמוך, תצטרכי להשתמש באינטואיציה, לקיים בירור מוקדם דרך מכרה משותפת או פשוט – לשאול.

מסיבה זו נשים רבות חשות כי קל להן יותר להכיר במקומות בילוי המוגדרים לנשים בלבד, דוגמת פאבים או מועדונים המקיימים "ערבי נשים" המיועדים לקהל החד מיני. עם זאת, לנוכח העובדה כי כמות מקומות הבילוי לנשים בלבד הוא קטן יחסית (אולי משום שנשים מבלות פחות), נשים רבות מחפשות אלטרנטיבות להיכרות במקומות אלה, ומעדיפות דרכים אחרות למצוא את בנות זוגן החדשות. לשם כך, כרגיל, מגיע האינטרנט לסייע בשפע אתרי הכרויות לנשים בלבד.

אתרי הכרויות לנשים באינטרנט – זה כדאי... ?

אתרי הכרויות לנשים באינטרנט הם המקום האידיאלי כמעט לנשים המחפשות בת זוג, בין אם מדובר בבילוי ללילה אחד או ליחסים רציניים של שנים. באתרים אלה אפשר לאתר נשים מתאימות על פי חתכי גיל או מקום מגורים, על פי העדפות ועל פי מראה חיצוני, ולדעת שלפחות דבר אחד משותף יש ביניכן – אתן בהחלט מעדיפות נשים על פני גברים, ולפחות את המחסום הזה תוכלו לעבור בהצלחה.

יתרון נוסף של אתרי הכרויות לנשים טמון בעובדה, כי הכניסה לגברים שם – אסורה. טוב, הם יכולים אולי לצפות חלקית בחלק מהכרטיסים, אולם הרישום לגברים אסור, הכניסה לחדרי הצ'אט אינה אפשרית עבורם, ואם אתן בוחרות להירשם דרך אתרי הכרויות נשים בתשלום, שגם מוודא את זהות הנרשמות אליו, הרי שתהיו בטוחות שבאמת מדובר בסביבה נקייה מטסטוסטרון....

רגע, אז זה אומר שבאתרי היכרויות לנשים לא צריך להיזהר... ?

כפי שנאמר לעיל – אתרי הכרויות לנשים אינם שונים במהותם מכל אתרי הכרויות אחרים, לפיכך חשוב לדעת, כי כללי הזהירות החלים בכל אתרי האינטרנט למיניהם – חלים גם כאן. יש להשאיר מקום לספק, יש לבקש תמונה טרם המפגש, ותמיד עדיף לתת את מספר הטלפון הסלולארי ולא את זה של הבית. עם זאת, היות ובכל זאת מדובר בנשים בלבד, תמיד תוכלי לדעת כי את בידיים יחסית טובות, וכי אם שתיכן תשמורנה על ראש פתוח וכבוד הדדי (גם בשיחה הראשונית באתר) – דרככן אל האושר סלולה.