מאת : משה לפידות
תאריך : 01.01.2011

אתרי הכרויות לבני גיל הזהב – עוד לא תמו כל פלאייך

רבים חושבים שהחיים הזוגיים מסתיימים אי שם בגיל 40 או 50 מול הטלוויזיה, אולם האנשים הצעירים של היום, העונים רק בטעות לתואר "בני גיל הזהב" מוכיחים שעולם הדייטינג ועולם היכרויות ממש לא נגמר בגיל צעיר, וגם הרבה אחרי שהשיער הופך לשיבה ואפילו אחרי היציאה לפנסיה – הכוח עדיין נמצא במותניים והצורך בזוגיות מעשירה וטובה אינו חולף לעולם. עולם היכרויות לבני גיל הזהב מקבל משנה תוקף גם לנוכח הבדידות התוקפת את מי שהתגרשו או התאלמנו בגיל מאוחר, ומחפשים כעת את בני הזוג הבאים. למרבה המזל, מדובר בעולם היכרויות כל כך פעיל ושוקק כיום, כך שכל מי שמחפש – ימצא. כמה פשוט וקל.

היכרויות בגיל מאוחר – למה זה כל כך בעייתי ?

למרות הרצון, החשק והיכולת, רבים מבני הגיל המבוגר חשים נבוכים לעסוק שוב בעולם ההיכרויות של פעם. הם חשים כי שרירי "הפלירטוט" שלהם הם לא מה שהיו פעם, הם חוששים משלבי המשחקים והם אינם בטוחים שהם זוכרים את כל חוקי הדייטינג (מי מתקשר ראשון, מתי מותר להזמין הביתה, וכמה לדבר על הילדים?). רבים גם חשים כי האפשרויות שלהם להכיר הן נמוכות משמעותית בגיל הזה – מרבית בני הגיל המבוגר כבר לא יוצאים למועדונים או נפגשים על הדשא באוניברסיטה, ומי שאינו גר בדיור מוגן עשוי למצוא שאפשרויות היכרויות שלו הן מועטות מאוד. לכל אלה נוסיף גם את חוסר התמיכה מצד הילדים או בני משפחה אחרים, שזוכים לו מי שמחפשים היכרויות בגיל מבוגר – כל אלה יוצרים תמהיל שלא קל להתמודד איתו.

על יתרונם של אתרי הכרויות ב...להביא את מוחמד אל ההר (ולהיפך...)

לנוכח כל הקשיים והחסרונות לעיל, ברור אם כן מדוע אתרי הכרויות הם הפתרון המושלם למי שחוששים מקושי במציאת בני זוג בגיל מבוגר. אתרי הכרויות מאפשרים קודם כל להתרשם ממבחר בני הזוג הפוטנציאלים, ולעשות את זה מתוך הבית, בנוחות המחשב, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ללא הצורך להתלבש ולצאת. גם התקשורת הראשונית המבוצעת דרך אתרי הכרויות מבוצעת באותה דרך של צ'אטים ומסרים, כך שקל מאוד לקיים אותה, על מנת לעמוד על קנקנו של הצד השני.

והיכן מוצאים אתרי הכרויות לגיל הזהב ?

אם אתם בני גיל מבוגר המחפשים היכרויות, תוכלו למצוא אתרי הכרויות מצוינים המיועדים לגיל הזהב בלבד, או להשתלב באחד מהאתרים הכלליים יותר, שם ישנם לא מעט אנשים בגילכם. אנו ממליצים שתעדיפו אתרי הכרויות בתשלום, לנוכח היתרון המשמעותי שלהם על אתרים חינמיים, בעיקר לנוכח האמינות של אתרי הכרויות בתשלום, הידיעה כי גם הצד השני היה מוכן לשלם על היכרויות איכותיות, והידיעה כי באתרים אלה תקבלו את התמורה ההולמת ביותר לדמי המנוי (הלא גבוהים) ששילמתם. ושיהיה בהצלחה !