מאת : משה לפידות
תאריך : 01.01.2011

הכרויות ברשת – איך תבחרו אתר הכרויות הנכון עבורכם ?

מחפשים אהבה ? מחפשים את החצי השני ואת הפרפרים בבטן ? בין אם אתם מחפשים אותה או אותו ללילה חד פעמי, ובין אם אתם בונים על יחסים ארוכי שנים, בית במושב ושלושה ילדים, הרי שאתם מודעים לכוחו האדיר של האינטרנט במציאת בני הזוג הבאים שלכם. אתרי הכרויות באינטרנט כבר מזמן אינם נחלתם של מכוערים/טיפשים/מי שהתייאשו, כי אם מקום לגיטימי, סביר, נוח והולם לשמש כמקום מפגש וירטואלי לנשים וגברים המבקשים להכיר.

ראשית – בחרו אתר הכרויות הנכון עבורכם

ברשת קיימים אתרי הכרויות רבים, מתוכם תצטרכו לבחור את אותו אתר הכרויות המתאים לפרופיל שלכם ולדרישות שלכם, על מנת שלא תבזבזו זמן. לדוגמא, אם אתם מחפשים יחסים ארוכי טווח, עדיף להימנע מרישום אל אתרי הכרויות לסטוצים (וכן, יש כאלה). מאידך, אם אתם דתיים לדוגמא, סביר כי תעדיפו אתרי הכרויות המיועדים לחובשי כיפה (או חצאית), ואם אתם מחפשים את בני מינכם – אתרי הכרויות חד מיניים הם המקום הנכון. בנוסף, אפשר למצוא אתרי הכרויות לאקדמאים, למי שמבקשים לעצמם בן זוג החי בארץ זרה, ואפילו לנכים המעדיפים למצוא את החצי השני שלהם מבלי לעבור את משוכות הדחייה החוזרות באתרים ה"רגילים".

נכון, אתם יכולים להירשם לכמה אתרי הכרויות יחד, אולם בשלב ראשון נמליץ על רישום דרך אתר הכרויות אחד בלבד, בו תוכלו להתמקד. זכרו, כי אחת הבעיות המרכזיות באינטרנט היא התחושה ש"תמיד יש עוד" וש"יש הרבה דגים בים", מה שהופך מהר מאוד להיות "תפסת מרובה לא תפסת".

ומה עדיף ? אתר הכרויות בתשלום או הכרויות חינם ?

אם אתם מחפשים אתרי הכרויות, סביר להניח כי מהר מאוד תיתקלו באתרי הכרויות חינם המציעים את שירותיהם ללא דמי מנוי, והאמת שאכן הפיתוי גדול. עם זאת, חשוב לדעת כי הפיתוי אולי גדול, אבל המחיר (הלא כספי) הוא כבד.

אתרי הכרויות חינם אינם מעמידים סל שירותים שלם לרשומים אצלם - הם אינם מוודאים את זהות הנרשמים, ובודקים כי הם אכן מי שהם אומרים שהם (א'-ב' של בטיחות ברשת), הם אינם מבטיחים כי הכרטיסים אכן אותנטיים ועדכניים (קל מאוד לפתוח כרטיס באותם אתרי הכרויות חינם, למה לסגור אותו ולמה לעדכן שהוא לא רלוונטי ?), הם אינם מקפידים לשמור על כללי הנימוס וההתנהגות באתר, ובקיצור – אתרי הכרויות חינם דומים לניסיון למצוא בן זוג במועדון רועש (ללא דמי כניסה).

אתרי הכרויות בתשלום הם המקום הנכון למי שרציניים ברצונם למצוא את החצי השני. דמי הרישום אינם גבוהים, סיפורי ההצלחה רבים הרבה יותר, ותוכלו גם לדעת כי מולכם עומדים דייטים רציניים כמוכם, שהיו מוכנים לשלם את דמי החברות באותו אתר הכרויות, על מנת ההזדמנות להיות מאושרים. אלה בדיוק האנשים שתרצו להכיר.