מאת : משה לפידות
תאריך : 01.01.2011

נרשמתם אל אתר הכרויות ? זה הזמן להיות אטרקטיביים !

כשנרשמים אל אתר הכרויות, יש פעמים רבות תחושה שזה עומד להיות הרבה יותר קל מאשר לצאת למועדון או לפאב בערב, וכי שפע בני הזוג הפוטנציאלים הפרושים בפניכם עומד כולו לרשותכם וכל שאתם צריכים לעשות הוא... לבחור. ובכן, זה נכון, אבל זה לא מדויק. השפע אותו מציעים אתרי הכרויות הוא לעיתים גדול מדי, וכשכולם נראים אותו הדבר, כותבים אותו הדבר ומדברים אותו הדבר, מה עומד להיות היתרון שלך על פני אחרים ומדוע שבני המין השני ישימו לב דווקא אליך ?

א' ב' של אטרקטיביות במסגרת אתרי הכרויות – כך תעשו את זה נכון

כמו בחיים, על מנת להיות אטרקטיבי דרך אתרי הכרויות תידרשו להשקיע. לא, אין הכוונה לבחור את הבגדים הנכונים ולשים בושם מתאים, כי אם להשקיע בשלב הראשון של כתיבת הכרטיס ויצירת הפניות לבני זוג פוטנציאלים המושכים את תשומת ליבכם.

כתיבת הכרטיס האישי היא אומנות בפני עצמה. היזהרו מאוד מכתיבה מקוצרת מדי – אף אחת לא תתרשם אם תכתבו "כלום" בתשובה לשאלה "מה למדת מיחסים קודמים", וסביר להניח שידפדפו אותך הלאה. מצד שני, זה גם לא הזמן למגרות משתפכות. הניסוחים בכרטיס האישי שלך צריכים להיות קצרים, קלילים, ממוקדים ומחויכים (אם כי שוב, גם פה צריך להיזהר מליפול למלכודת הציניות ההרסנית). עבודת מילוי הכרטיס בעת רישום אל אתר הכרויות אורכת זמן, וכדאי להיערך בצורה נכונה, לחשוב ולנסח, ומותר אפילו להתייעץ בחבר או חברה טובים.

ומה עם תמונה ? חייבים לפרסם תמונה בכרטיס אתר הכרויות ?

התשובה הקצרה היא – כן. אם אתם רוצים שיפנו אליכם או יענו על פניות שלכם, אז כן – כרטיס אתר הכרויות שלכם חייב לכלול תמונה. נכון, אנחנו יודעים שנושא התמונה מהווה מכשול רציני עבור מרבית הנרשמים, שמוטרדים מזה שהתמונה לא תעביר את המראה החיצוני האמיתי שלהם ושהם בכלל לא פוטוגניים, אבל זה בסדר – אף אחד לא מצפה ל"בוק" מקצועי. אנשים הרואים אתכם דרך אתר הכרויות כן רוצים לקבל מושג כללי על איך אתם נראים.

אז איזו תמונה מתאימה להיות בכרטיס אתר הכרויות שלכם ? קודם כל, היא צריכה להיות מוארת, ברורה, חדה וטובה. אתם צריכים להופיע בה לבד (לא עם חברים או עם בני זוג קודמים, רחמנא), ורצוי שתצרפו תמונת פנים ותמונת גוף נפרדות (ללא משקפי שמש על חצי פרצוף). אם אין לכם תמונה טובה אחת כזו שאתם מרגישים איתה נוח, אנו ממליצים מאוד להיעזר בשירותיו של חבר עם מצלמה טובה, ואפילו לפרגן לעצמכם מפגש קצר עם צלם מקצועי. לא, אתם לא צריכים "בוק", אבל בתמונות האלה תוכלו להיות בטוחים שתצאו במיטבכם. שיהיה בהצלחה !